6 listopada 2014
Jesienny konkurs trwa

To ostatni moment, aby zdobyć wspaniałe nagrody w konkursie "Powiat Legionowski - 4 pory roku w obiektywie".  Zachęcamy do wycieczek po powiecie legionowskim, fotografowania przyrody, ludzi i wydarzeń oraz do nadsyłania swoich jesiennych zdjęć.

Prace zgłaszać można do 10 listopada na: konkurs@powiat-legionowski.pl (zgłoszenie / regulamin).
Na portalu: jezioro.zegrzynskie.pl w zakładce WARTO ZOBACZYĆ znajdziecie opisy ciekawych miejsc i zabytków, szlaki rowerowe i scieżki edukacyjne. Zapraszamy także na wycieczki czarnym, zielonym i czerwonym szlakiem Polski Walczącej po miejscach historycznych.

Jak wziąć udział w konkursie?
Opisane imieniem i nazwiskiem, tytułem oraz nazwą (miejsce) sfotografowanego obiektu zdjęcia należy wysłać na adres: konkurs@powiat-legionowski.pl (maksymalna liczba to 20 szt. w formacie JPEG - min. 5 Mpx w rozdzielczości 300 dpi). Ze strony powiat-legionowski.pl pobrać można zgłoszenie, które wypełnione i podpisane należy wysłać pocztą lub złożyć osobiście w starostwie do 10 listopada br.

* W konkursie udział mogą wziąć wszyscy, którzy ukończyli 13 lat. Uczestnictwo osób nieletnich wymaga odpowiedniej zgody opiekunów prawnych w załączonym oświadczeniu, znajdującym się na Formularzu zgłoszeniowym.