15 października 2014
Najlepszy sezon Delfina

W dniu 11 października w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Legionowie odbyło się uroczyste zakończenie sezonu UKS Delfin Legionowo.

Na uroczystości zakończenia najlepszego sezonu w historii UKS Delfin Legionowo nie zabrakło przedstawicieli władz Legionowa i powiatu legionowskiego oraz przedstawicieli sponsorów. Obecni buli: zastępca prezydenta Piotr Zadrożny, członek zarządu powiatu w Legionowie Janusz Kubicki, dyrektor ZSO nr 2 w Legionowie Maria Serdeczna, przedstawiciele sponsorów, przyjaciele, współpracownicy, sympatycy, rodzice, zawodniczki i zawodnicy oraz władze klubu. Zakończenie prowadzili: prezes i trener UKS Delfin Rafał Perl w towarzystwie trenera Daniela Krepsa i trenera Piotra Cesarczyka. Najlepsi zawodnicy klubu otrzymali puchary, medale i nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Legionowo i Starostwo Powiatowe oraz sponsorów UKS Delfin.

Najlepszy zawodnik UKS Delfin to Dawid Szulich Mistrz Polski Seniorów na 50m stylem klasycznym. Pozostali wyróżnieni to: Michał Perl brązowy medalista Mistrzostw Polski 17-18 latków, Igor Szulich finalista Mistrzostw Polski 16 latków, Aleks Strzeszewski, Adrian Kaczmarczyk, Urszula Jasiul, Natalia Makowska, Adrianna Gardias, Marta Chudorlińska, Barbara Serafin, Inga Kamińska, Jaśmina Khan, Emilia Piaseczna, Mikołaj Lewandowski, Rafał Smoliński. Wręczono podziękowania dla osób i firm wspierających UKS Delfin Legionowo. Oficjalnie z klubem pożegnała się Anna Kalisiak, która powiedziała wiele ciepłych słów pod adresem trenerów i podziękowała im za lata współpracy, trenowania i wychowania przez sport. Zakończenie sezonu to także chwila podsumowań dokonań sportowych, wychowawczych, organizacyjnych i upowszechniających pływanie w Legionowie i powiecie legionowskim przez UKS Delfin.

Życzymy w sezonie 2014-2015 dalszych sukcesów na arenach krajowych i międzynarodowych.