5 kwietnia 2011
Wypowiedz się w sprawie szpitala

Rozpoczął się proces konsultacji społecznych w sprawie szpitala dla mieszkańców powiatu legionowskiego. Zachęcamy do przesyłania Państwa opinii i uwag.

Szpital to temat gorący od wielu lat w naszym powiecie. Starosta Legionowski, po przeprowadzeniu wraz z prezydentem Legionowa wstępnych analiz możliwości zapewnienia mieszkańcom dogodnego dostępu do usług szpitalnych ogłasza konsultacje społeczne w tej sprawie.

Na stronie internetowej powiatu legionowskiego znajdziecie Państwo opis różnych rozwiązań oraz ich zalety i wady. Prosimy o zapoznanie się z tym materiałem i przesyłanie do nas opinii, uwag, wniosków. Zostaną one poddane analizie i na ich podstawie między innymi zostanie wypracowane ostateczne stanowisko władz samorządowych w sprawie szpitala dla mieszkańców powiatu legionowskiego.

Na opinie mieszkańców oczekujemy pod adresem:
1. e-mail: konsultacje@powiat-legionowski.pl
2. poczta: Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, dopisek "Konsultacje - szpital".