5 grudnia 2014
Pierwsze posiedzenie Zarządu

Zarząd w nowym składzie spotkał się dzisiaj, 5 grudnia na pierwszym posiedzeniu w Starostwie Powiatowym w Legionowie. Spotkanie było okazją również do pożegnania ustępującego składu.

Od lewej: Robert Wróbel, Zbigniew Garbaczewski, Anna Gajewska, Jan Grabiec, Janusz Kubicki, Andrzej Szczodrowski, Waldemar Jaroń, Artur Borkowski, Dorota Łyszkowska

Nowowybrany Zarząd Powiatu Legionowskiego spotkał się w składzie: Starosta Legionowski Jan Grabiec, Wicestarosta Legionowski Robert Wróbel, Anna Gajewska, Zbigniew Garbaczewski, Skarbnik Starostwa Dorota Łyszkowska, Sekretarz Starostwa Artur Borkowski. W spotkaniu wzięli udział również członkowie ustępującego zarządu poprzedniej kadencji: Janusz Kubicki, Andrzej Szczodrowski i Waldemar Jaroń, którzy zadeklarowali dalszą współpracę i chęć dzielenia się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Andrzej Szczodrowski przyjmuje podziękowania z rąk starosty Jana Grabca