9 grudnia 2014
Konkurs na logotyp
Powiatowe Centrum Integracji Społecznej  w Legionowie zaprasza do wzięcia udziału w  konkursie na projekt logo.

Celem konkursu jest uzyskanie oryginalnego projektu, który może stać się oficjalnym logo do celów związanych z promocją tej nowej jednostki powiatowej.

Konkurs jest skierowany do każdego kto ma dobry pomysł i potrafi go zaprezentować w odpowiedniej formie.

Chcielibyśmy, aby projekt wywoływał pozytywne odczucia i był kojarzony z działanością PCIS. Na zgłoszenia czekamy  do dnia 22 grudnia  2014r w pokoju 505 w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Sikorskiego 11 w Legionowie.

Projekt można też przesłać e-mailem na adres konkurs@powiat-legionowski.pl

Zachęcamy do przeczytania regulaminu, ale przede wszystkim do zapoznania się z projektem w zakładce "Legionowskie Centrum Integracji Społecznej" oraz w artykule Centrum przeciwko wykluczeniu