7 stycznia 2015
Bezrobocie - zmiany są możliwe

Czy długotrwałe bezrobocie to sytuacja bez wyjścia? Udział w projekcie realizowanym przez Powiatowe Centrum Integracji Społecznej to realna szansa na zmianę.

Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie to instytucja, która swoje działania kieruje do tych mieszkańców powiatu, którzy z jakiś powodów znaleźli się w trudnej sytuacji. Jak podkreślają pracownicy Centrum, CIS to przede wszystkim ludzie. Każdy z podopiecznych to inna historia. Jedną z nich opowiedział p. Andrzej Trzonkowski, który pracował nawet przy obradach Okrągłego Stołu.

Andrzej Trzonkowski, podopieczny CIS (fot. GP/am)

Ponizej zamieszczamy link do wywiadu, który ukazał się ostatnio w "Gazecie Powiatowej".

WYWIAD