15 stycznia 2015
Zbierasz 1%? Zgłoś się do nas!

Po sukcesie ubiegłorocznej kampanii „Zaprocentuj w powiecie” Powiat Legionowski ponownie udostępni program do składania zeznań podatkowych.

Tak jak w roku ubiegłym, mieszkańcy powiatu legionowskiego będą mogli skorzystać z programu, za pomocą którego nie tylko złożą zeznanie podatkowe, ale również pomóc lokalnym organizacjom pożytku publicznego i przekazać na ich rzecz 1%. Program oraz informacje o OPP z regionu dostępne będą od lutego na stronie powiat-legionowski.pl

Ponadto, tak jak rok temu, przygotowane zostaną specjalne programy dedykowane mieszkańcom powiatu, na rzecz których możemy odpisać nasz 1%. Dla każdego, kto zgłosi się z wypełnionym formularzem (wzór dostępny na stronie powiat-legionowski.pl), przygotowany zostanie oddzielny program. Instalatory znaleźć będą mogli Państwo w zakładce PIT 2014 na stronie powiat-legionowski.pl.

Wypełnione formularze prosimy nadsyłać na adres Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, dostarczyć osobiście do Starostwa Powiatowego w Legionowie (p. 504) lub Biura Paszportowego w Legionowie (budynek Urzędu Miasta Legionowo, ul. Piłsudskiego 41). Wszelkie informacje dotyczące zgłoszeń do programu uzyskają Państwo pod nr 22 7640 504.

Formularz zgłoszenia (.doc)

Formularz zgłoszenia (.pdf)

Ściągnij program PIT - pomożesz innym

Prawie 3 miliony złotych może zostać w powiecie, wspomóc naszych bliskich, przyjaciół i sąsiadów. Wystarczy przyłączyć się do naszej akcji!

Wykaz Organizacji Pożytku Publicznego z powiatu legionowskiego, na rzecz których możemy przekazać 1% znajduje się TUTAJ

Ponadto mogą Państwo przekazać swój 1% na jednego z mieszkańców powiatu legionowskiego, którzy zbierają darowizny poprzez 1%. Linki do programów umożliwiających oddanie 1% dla konkretnej osoby dostępne są po kliknięciu w nazwisko/nazwę. Lista osób, na rzecz których możemy przekazać 1% znajduje się TUTAJ.