9 lutego 2015
Powiat w Kurierze Mazowieckim

Dzisiaj, w poniedziałek, 9 lutego, w rozpoczynającym się o godz. 17.30 Kurierze Mazowieckim na antenie TVP  Warszawa zostanie wyemitowany reportaż opowiadający o akcji Powiatu Legionowskiego "Zaprocentuj w powiecie".

"Zaprocentuj w powiecie" - pod takim hasłem Powiat Legionowski przeprowadza kampanię na rzecz uwzględniania w rozliczeniach podatkowych możliwości odpisywania 1% m.in. na prowadzące działalność charytatywną organizacje pożytku publicznego. Akcja ta zostanie przedstawiona w programie Kurier Mazowiecki, który rozpoczyna się dzisiaj, o godz. 17.30 na kanale TVP Warszawa. W reportażu wypowiedzą się osoby korzystające ze środków pozyskanych w wyniku akcji, urzędnicy ją organizujący i kierujący całym przedsięwzięciem starosta Jan Grabiec.