23 lutego 2015
Wybieramy Sportowca Roku!

Wybieramy najlepszego, Państwa zdaniem, Sportowca Powiatu Legionowskiego Roku 2014! Przedstawiamy kandydatów, którzy mają szansę otrzymać ten zaszczytny tytuł.

Głosowanie trwa do 31 marca br.  i odbywać się będzie trzema metodami:

a. poprzez wysłanie kuponu wyciętego z lokalnej prasy (Kurier Powiatu Legionowskiego, Legio24, Gazeta Powiatowa, Miejscowa) na adres Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo.
b. poprzez wrzucenie kuponu do jednej z rozstawionych na terenie powiatu legionowskiego urn
c. poprzez Internet - serwis społecznościowy facebook.com (link)

Przed oddaniem głosu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Agata Błażewska

Agata ma 17 lat, jest uczennicą drugiej klasy Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Warszawie. Jej hobby to windsurfing, wakeboarding, pływanie, kolarstwo, snowboard, żeglarstwo, czytanie książek.

Emil Dobrowolski

Emil ma 29 lat, od osiemnastu trenuje bieganie. Od 2010 roku odnosi sukcesy na Mistrzostwach Polski. Interesuje się muzyką i sportem.

Joanna Kaczyńska

Joanna ma 30 lat. Jej nieodłączną pasją jest sport. Dotychczas trenowała lekkoatletykę, pływanie, karate. Od 10 lat trenuje kulturystykę i fitness. Od trzech lat jest czynnym zawodnikiem.

Paweł Kozarzewski

Paweł ma 28 lat, pochodzi z niewielkiej miejscowości Zalesie Borowe w gminie Serock. Wcześniej zapalony motocyklista, obecnie zapalony pilot motoparalotniowy. Od 2013 roku również pilot Motoparalotniowej Kadry Narodowej PPG.

Madlena Kratiuk

Madlena jest nauczycielem wychowania fizycznego w dwóch szkołach oraz trenerem we wiodącej dyscyplinie sportu. Jej drugą pasją są jednoślady, według niej uzupełniają sport i tworzą pewnien styl życia

Kamil Otowski

Kamil ma 15 lat, jest osobą z niepełnosprawnością ruchową. Jego zainteresowania to sport - w szczególności piłka nożna, a także historia II Wojny Światowej.

Michał Perl

Michał jest uczniem klasy maturalnej Liceum Salezjańskiego w Legionowie. Interesuje się fizjoterapią, masażem leczniczym. Lubi rywalizację w różnych dziedzinach np. gry komputerowe i inne sport. Jego najważniejszą pasją od 11 lat jest pływanie.

Dawid Szulich

Dawid (24 l.) to student prawa na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiadacz najlepszego czasu w historii Polski na 100 i 50 metrów stylem klasycznym w pływaniu. Interesuje się motoryzacją, nowinkami technicznymi, sportami samochodowymi.