12 marca 2015
Pielęgniarka i położna na medal

Już tylko do jutra (13 marca) można zgłaszać swoje kandydatury na najlepszą pielęgniarkę i położną pracującą na terenie Powiatu Legionowskiego.

Kandydatury można zgłaszać do godz. 12.00 na adres zdrowie@powiat-legionowski.pl.
W zgłoszeniu należy wpisać:

- imię i nazwisko kandydatki (mile widziane zdjęcie),
- informację o jej miejscu pracy
- krótkie uzasadnienie, dlaczego zasługuje na wyróżnienie.

Celem plebiscytu, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Legionowie jest wyłonienie, drogą publicznego głosowania, najlepszej pielęgniarki i położnej pracującej na terenie Powiatu Legionowskiego.

Lista zgłoszonych kandydatek oraz zasady głosowania zostaną opublikowane w marcowym numerze miesięcznika Kurier. Informator Powiatu Legionowskiego oraz na www.powiat-legionowski.pl.

Najwyżej ocenione panie (pielęgniarka i położna) zostaną nagrodzone podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej w dniu 11 maja br. w warszawskim Teatrze Roma. Uroczystość tą organizuje Warszawska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych.

Zapraszamy do czynnego udziału w plebiscycie i zgłoszenie pozytywnie wyróżniających się pielęgniarek i położnych z którymi mieliście Państwo okazję się spotkać. Warto docenić codzienny trud i zaangażowanie osób dbających o nasze zdrowie.