31 marca 2015
Grand Prix Nieporętu w pływaniu

Zawodnicy  UKS „ Delfin „ Legionowo nie mieli zbyt dużo czasu na odpoczynek bo zaraz po sobotniej Lidze Pływania w Płocku  uczestniczyli w niedzielę w Grand Prix Nieporętu.

Starty należy zaliczyć do udanych, ponieważ pływakom udało się poprawić wiele rekordów życiowych oraz zająć czternaście miejsc na podium. Miejsca te zostały nagrodzone pamiątkowymi medalami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Klub UKS Delfin, pod opieką trenera Daniela Krepsa, reprezentowała dwudziestodwuosobowa  grupa zdolnych sportowców: Marta Chudorlińska, Jasmina Khan, Emilia Piaseczna, Barbara Serafin, Weronika Siemek, Mateusz Siemek, Aleksandra Skonieczna, Szydlik Martyna, Fajdasz Dominika, Musiał Wiktoria, a także Czajka Bernard, Maciejewski Jakub, Franek Cierniak, Filip Cierniak, Adam Jasiul, Kacper Mrozek, Kacper Senkowski, Rafał Smoliński, Filip Zabagło, Daniel Szulc, Owczarczyk Tomasz i Ślązak Grzegorz.
Najlepiej zaprezentowali się: Marta Chudorlińska, która zdobyła 1. miejsce za 50 m stylem klasycznym i 2. miejsce za 50 metrów stylem dowolnym. Barbara Serafin 1. miejsce za 50m stylem grzbietowym i 3. miejsce  za 50m stylem dowolnym . Emilia Piaseczna  2. miejsce za 50m stylem dowolnym i 2. miejsce za 50m stylem klasycznym. Na 1. stopniu podium w swojej kategorii wiekowej uplasował się Rafał Smoliński za 50m stylem dowolnym i 3. miejsce za 50m stylem klasycznym. Na 2. i 3. stopniu podium mogliśmy zobaczyć Kacpra Senkowskiego, które zdobył odpowiednio za 50m stylem dowolnym i za 50m stylem klasycznym. Filip Zabagło  2. miejsce za 50m stylem grzbietowym. Na tym samym stopniu podium stanęli Czajka Bernard za 50m stylem klasycznym i Jakub Maciejewski  za 50m stylem motylkowym.  Khan Jaśmina  3. miejsce za 50m stylem klasycznym.