3 kwietnia 2015
Kwiaty z papieru nagrodzone

Celem konkursu ogłoszonego przez LGD „Partnerstwo Zalewu Zegrzyńskiego” było nawiązanie do tradycji dawnego wykorzystania papieru i bibuły w tworzeniu dekoracji kwiatowych. W ostatnich dniach marca konkurs został rozstrzygnięty a 7 kwietnia odbędzie się wystawa prac.

Do Filii Gminnego Ośrodka Kultury w Stanisławowie Drugim, w terminach przewidzianych regulaminem wpłynęły 233 zgłoszenia. Wszystkie spełniały wymogi formalne i zostały ocenione przez Jury powołane przez Organizatora w składzie:
1. Wiesława Bielska – kierownik Filii Gminnego Ośrodka Kultury w Stanisławowie Drugim,
2. Monika Kosewska – Wydział Promocji i Rozwoju Społecznego Starostwa Powiatowego w Legionowie,
3. Paulina Sieńkowska – specjalista ds. odnowy obszarów wiejskich w biurze LGD "Partnerstwo Zalewu Zegrzyńskiego".

Konkurs odbywał się pod patronatem Starosty Legionowskiego. Wystawa oraz wręczenie nagród odbędzie się 7 kwietnia g. 11.00 w Filii GOK w Stanisławowie Drugim.

Ze względu na różnorodność prac oraz poziom wykonania Jury konkursowe zgodnie z regulaminem postanowiło przyznać nagrody równorzędne wg następującej kolejności:

Grupa I dzieci do lat 12
MIEJSCE 2. Praca zbiorowa - wykonanie: Katarzyna Kuchta, Martyna Jeziórska, Marlena Kokoszka, Oliwia Woźniecka – nagroda rzeczowa w wysokości 200 zł
MIEJSCE 2. Praca zbiorowa - wykonanie: grupa 4-5 latków pod opieką p. Anny Wicek, Przedszkole w Olszewnicy Starej – nagroda rzeczowa w wysokości 200 zł
MIEJSCE 3. Mateusz Bożyk – nagroda rzeczowa w wysokości 100 zł

- Praca zbiorowa - wykonanie: Monika Witasik, Bożena Witkowska
- Ewa Świderska
- Agnieszka Zych

Zapraszamy wszystkie osoby biorące udział w konkursie na kwiaty z papieru do uroczystego wręczenia dyplomów za zajęcie 1, 2 i 3 miejsca oraz wyróżnień wraz z nagrodami pocieszenia w postaci zestawów gadżetów oraz wszystkie osoby, które brały udział w konkursie po dyplomy za udział w konkursie oraz pamiątkowe gadżety Powiatu Legionowskiego oraz LGD dnia 7 kwietnia 2015 roku (wtorek) o godzinie 11:00 do Filii Gminnego Ośrodka Kultury w Stanisławowie Drugim, ul. Wolska 71a, 05-119 Stanisławów Drugi. Dyplomy wręczy Prezes Zarządu LGD Edward Trojanowski.

WYSTAWA PRAC ODBĘDZIE SIĘ 7 KWIETNIA W GODZ. 11.00-19.00.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcamy do dalszych działań na tym polu.

Galeria prac pod linkiem: Konkurs wyniki

autor: Agnieszka Zych

fotografie: Starostwo Powiatowe w Legionowie