16 kwietnia 2015
Rowerowy start

Po wielu miesiącach przygotowań, w niedzielę 12 kwietnia punktualnie o godzinie 10:30 rozpoczął się SK bank Mazovia MTB Marathon 2015. Prawie 1400 zawodników w różnych kategoriach wiekowych stawiło się na starcie w Legionowie, w tym setka dzieci na wyścigu MiniMini+.

To świetny wynik i duży sprawdzian dla organizatorów. Warto podziękować w tym miejscu Straży Miejskiej, OSP Legionowo oraz Policji Powiatowej w Legionowie za perfekcyjne zabezpieczenie trasy. Podziękowania przekazujemy również Staroście Legionowskiemu oraz Prezydentowi Legionowa, który przyjechał na strat rowerem.

SK bank Mazovia MTB Marathon w Legionowie był okazją do spotkania, rozmów i dopingowania kolarzy w specjalnie przygotowanej Strefie Kibica, gdzie Adam Probosz i Darek Baranowski komentowali zmagania zawodowców na legendarnej trasie Paris-Roubaix. Źródło: www.mazoviamtb.pl

Współorganizator imprezy:  miasto Legionowo oraz Powiat Legionowski.

{gallery}powiat2015/galerie/rowery_mtb_legionowo{/gallery}

Autor zdjęć: Zbyszek Kowalski

{youtube}nfhkkwla6sU{/youtube}

Film produkcji AERO-FILM. Wyścig widziany z drona.

Źródło: www.mazoviamtb.pl
Więcej zdjeć na www.mazoviamtb.pl

Przed nami jeszcze czternaście etapów Mazovii w całej Polsce. Kolejny maraton za dwa tygodnie w Józefowie, na który już dziś zapraszamy.