27 maja 2015
Święto Gminy Wieliszew 2015

Zapraszamy na obchody Święta Gminy Wieliszew, które odbędą się w sobotę, 6 czerwca, na stadionie przy hali sportowej w Wieliszewie. Współorganizatorem wydarzenia jest Powiat Legionowski.

Uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą w kościele w Wieliszewie. Następnie ulicami Wieliszewa przejdzie kolorowa i radosna Parada Talentów składająca się z przedstawicieli władz samorządowych, żołnierzy, strażaków, dzieci, rodziców i nauczycieli gminnych przedszkoli i szkół, przedstawicieli stowarzyszeń oraz wszystkich mieszkańców Gminy, którzy tego dnia zechcą z nami świętować.
Na terenie Miasteczka Świątecznego na najmłodszych będzie czekała moc atrakcji m.in. darmowy plac zabaw, atrakcje przygotowane przez sołectwa i
wojsko. Na scenie odbędą się prezentacje lokalnych artystów oraz wystąpi zespół ZTL Promyki. W rozrywkowy klimat wieczoru wprowadzi Państwa Kabaret Neonówka, który wystąpi ze swoim programem "Pielgrzymka do miejsc śmiesznych". Następnie zagra dla Was zespół GGang, który będzie suportem dla gwiazdy wieczoru Sylwii Grzeszczak.

Współorganizatorem wydarzenia jest Powiat Legionowski.

Sponsorami Święta Gminy Wieliszew są: TBS Wieliszew, Gaz System S.A., SK Bank, ARS Garden, JMDI Telewizja, Internet, Telefon.
Patronami medialnymi Święta Gminy Wieliszew są: Gazeta Wieliszewska, Gazeta Powiatowa, portal wolnasobota.pl