2 czerwca 2015
MazoviaCup 2015

Już po raz ósmy drużyny z całego województwa walczyły o tytuł mistrza Mazowsza samorządowców w piłce kopanej.

W dniach 28 i 29 maja odbyła się ósma edycja zawodów piłkarskich o puchar Mazowsza samorządowców Mazovia Cup 2015. Zawody były rozgrywane na boiskach w Jabłonnie, Legionowie, Wieliszewie i Józefowie. Do rywalizacji przystąpiło 27 drużyn z całego województwa. Dwudniowe zmagania zakończyły się finałem, w którym wystąpiły reprezentacje Dąbrówki i Starej Białej. W tym pasjonującym pojedynku bardzo długo utrzymywał się wynik remisowy 1:1, ale przed samym końcem spotkania drużyna Starej Białej zdobyła prowadzenie, którego już do końca nie oddała. Trzecią lokatę, po zwycięstwie nad Węgrowem zajęła ekipa z Białobrzegów.

Najskuteczniejszym strzelcem zawodów został Tomasz Bylak z Dąbrówki, najrzadziej z siatki piłkę wyjmował bramkarz drużyny z Białobrzegów Sławomir Bielecki, a dżentelmeni z Powiatu Pruszkowskiego otrzymali nagrodę Fair Play.

Uroczyste zakończenie zawodów odbyło się w ośrodku Lipowy Przylądek nad Narwią, gdzie Starosta Legionowski wraz z Prezydentem Legionowa wręczyli uczestnikom puchary i statuetki.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji imprezy naszym partnerom z Gmin Jabłonna, Legionowo, Nieporęt i Wieliszew. Bardzo dziękujemy także naszym sponsorom – firmom Gaz System, Polski Holding Nieruchomości (właściciel Lipowego Przylądka), Eurosport Legionowo, PEC Legionowo, Selgros, Tampon Druk, Domowe Smaki, Topcan, Clevair, White Flash Studio.

Dziękujemy też drużynom, za wspólne dwa dni. Do zobaczenia za rok.