23 czerwca 2015
Turniej o Puchar Starosty

W miniony weekend w ramach obchodów Dni Legionowa odbyła się VIII Edycja Turnieju o Puchar Starosty Legionowskiego i Prezydenta Miasta Legionowo.

Wzięły w nim udział takie drużny jak: Akademia Piłkarska 11 Legionowo, Legionovia Legionowo, Varsovia, Polonez Warszawa, Fda Wieliszew, Sokół Serock, Victoria Sulejówek, Ursus Warszawa.

Po wielce emocjonujących meczach obfitujących w wiele ciekawych zagrań, parad bramkarzy oraz seriach rzutów karnych zwyciężyła drużyna Akademii Piłkarskiej 11 Legionowo pokonując w finale drużynę z Victorii Sulejówek. Mecz po regulaminowym czasie zakończył się wynikiem remisowym 1-1. O Zwycięstwie drużyny z Legionowa zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy AP11.

Formuła Turnieju przewidywała również nagrody indywidualne. I tak oto zdobyli je:

Najlepszy zawodnik – Mirosław Koszyk Victoria Sulejówek

Najlepszy strzelec – Maciej Baliński AP 11 Legionowo i Kamil Derlatka Victoria Sulejówek – po 6 bramek

Najlepszy bramkarz – Konrad Ślepowroński AP 11 Legionowo

Król strzelców rzutów karnych – Jakub Rybak AP 11 Legionowo

Końcowa klasyfikacja:

1. Akademia Piłkarska Legionowo

2. Victoria Sulejówek

3. Ursus Warszawa

4. Legionovia Legionowo

5. Polonez Warszawa

6. Sokół Serock

7.Varsovia

8. FDA Wieliszew

Partnerem w organizacji Turnieju był Powiat Legionowski.

Turniej otworzył Starosta Legionowski Jan Grabiec