25 czerwca 2015
Koncerty i nagrody

Tegoroczne obchody Dni Legionowa za nami. Nie zawiodła publiczność oraz gwiazdy wieczoru – idol nastolatek Dawid Kwiatkowski, Margaret oraz De Mono.

Od wielu lat Powiat Legionowski jest współorganizatorem dni Legionowa. Tak było i w tym roku. Nie zabrakło naszego stoiska, na którym rozdawaliśmy materiały informacyjne o Turystycznym Szlaku Patriotycznym Polski Walczącej, o Jeziorze Zegrzyńskim i powiatowe gadżety reklamowe.

Pomiędzy koncertami Dawida Kwiatkowskiego i Margaret na scenę wkroczył Starosta Legionowski Jan Grabiec, który wręczył nagrody zwycięzcom konkursu „Fota z Majówki”, którego byliśmy organizatorem.

Bezdyskusyjnym zwycięzcą konkursu został Paweł Kozarzewski, który zdobył pierwsze miejsce w obu kategoriach (zdjęcie wykonane aparatem fotograficznym i zdjęcie wykonane urządzeniem mobilnym), za co otrzymał dwa tablety o wartości do 760 złotych i dwa weekendy w Ośrodku Wypoczynkowym Promenada.

Wyróżnienia za zajęcie II m-ca i nagrody rzeczowe o wartości do 300 zł każda oraz zaproszenia dla dwóch osób na lunch weekendowy w restauracji Promenada, otrzymały: Magda Stelmach – aparat i Agata Śleszyńska – urządzenie mobilne.

Wyróżnienia za zajęcie III i IV m-ca i nagrody rzeczowe o wartości do 300 zł każda oraz zaproszenia na prawdziwą pizzę z pieca w barze na plaży Promenada otrzymały: w kategorii aparat fotograficzny – Izabela Sieńkowska (III i IV miejsce) oraz panie: Magdalena Falkowska III miejsce i Agata Śleszyńska IV miejsce w kategorii urządzeń mobilnych.

Podczas zorganizowanej przez Wolontariat Legionowo akcji „Pomoc dla Wojtka” zebrano 2.253,92 zł na rzecz leczenia i rehabilitacji mieszkańca Legionowa Wojtka Kowalczyka, a świętowanie zakończyło się tradycyjnym już pokazem sztucznych ogni.

Sponsorem głównym konkursu "Fota z majówki" było Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Promenada.

CKR Promenada do ośrodek wypoczynkowy - miejsce zaledwie 30 km od Warszawy, nad samym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego.
Nasze atuty to 46 ha lasu, największa plaża z leżakami nad Jeziorem Zegrzyńskim, spokój na łonie natury oraz kulinarne atrakcje dla każdego gościa.
Elegancka restauracja z widokiem na malowniczy las serwująca klasyczne dania kuchni polskiej to nasza propozycja dla osób pragnących skosztować czegoś tradycyjnie pysznego w bardzo atrakcyjnej cenie.

Znajdujący się na polanie piknikowej Country Saloon pozwoli Państwu przenieść się w czasie i przestrzeni na dziki zachód, do epoki zuchwałych koniokradów i odważnych szeryfów i skosztować dań prosto z grilla.

Letnia atmosfera czeka na Państwa na plaży i w znajdującym się na niej Beach Bar. Tutaj mogą Państwo zorganizować imprezę w plażowym stylu lub po prostu wpaść na pizzę prosto z pieca.