24 sierpnia 2015
Apteka 24h w Legionowie

Przypominamy, że „Apteka z Uśmiechem” przy ul. Kopernika 9 od sierpnia br. pełni całodobowy dyżur aptekarski dla mieszkańców powiatu legionowskiego.

To właśnie w tej aptece, zarówno w dzień jak i w nocy można zaopatrzyć się lekarstwa oraz inne produkty medyczne. Apteka z Uśmiechem taki dyżur prowadziła już od od kilku miesięcy, a oficjalnie została do tego zobowiązana 27 lipca br. Rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Legionowskiego ustaliła Rada Powiatu w Legionowie uchwałą nr 60/IX/2015. Dokument ten stanowi tzw. "prawo miejscowe", przed wejściem w życie musiał więc zostać skierowany do publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego. Z pełną treścią uchwały i jednocześnie szczegółami dotyczącymi godzin pracy poszczególnych aptek można zapoznać się tutaj.