10 lutego 2011
Konopnicka na podium

W rozegranych dziś zawodach w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zajęła drużyna Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie.

Zawody są organizowane w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które od kilku lat finansuje Starostwo Powiatowe w Legionowie fundując puchary, dyplomy, zabezpieczając opiekę medyczną i sędziowską.

W rozegranych dziś mistrzostwach w piłce siatkowej pierwsze miejsce na podium zajęli licealiści z Konopnickiej. Na drugim miejscu znalazła się drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Królowej Jadwigi, a ostatnie miejsce przypadło młodzieży z Dębego. Poza najlepszą trójką znalazły się drużyny z Serocka i z Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Targowej w Legionowie.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych udanych startów.