28 kwietnia 2011
Rozpoznanie rynku na pełnienie funkcji Menadżera Projektu

Powiat Legionowski ogłasza zapytanie w ramach procedury rozpoznania rynku o oszacowanie wartości zadania na Menadżera Projektu.

Zapytanie dotyczy pełnienia funkcji Menadżera Projektu ze strony Powiatu Legionowskiego będącego Partnerem projektu w ramach projektu „Nauczyciel doskonały (ND) – jakość podstawą sukcesu” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – Priorytetu III „Wysoka jakość systemu oświaty” Działanie 3.3 „Poprawa jakości kształcenia”, Poddziałanie 3.3.2 „Efektywny system kształcenia i doskonalenia nauczycieli”.

Określenie wstępnego zakresu obowiązków:

• nadzór nad prawidłową realizacją projektu ze strony Powiatu Legionowskiego, zgodnie z wymogami POKL oraz obowiązującymi przepisami krajowymi,

• uczestnictwo w procesie rekrutacji

• delegowanie poszczególnych uczestników projektu do wybranych placówek

• koordynowanie pracy Lidera projektu z placówkami podległymi Partnerowi

Informacje dodatkowe:

Okres realizacji projektu: 01.07.2011 do 31.03.2015

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
Termin składania ofert upływa w dniu 6 maja br.

Szacunkowa wartość zamówienia musi zawierać pełny koszt wynagrodzenia wraz ze składkami pracodawcy.

Zaznaczamy, że niniejsze zapytanie nie stanowi zapytania ofertowego w myśl przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych i służy wyłącznie rozpoznaniu rynku. Udział w rozeznaniu rynku nie dotyczy wykonywania  czynności  związanych  z przygotowaniem  postępowania  o  udzielenie  zamówienia publicznego.