28 stycznia 2011
Aparaty w dłoń!

Ubiegłoroczny konkurs fotograficzny „Powiat legionowski – 4 pory roku w obiektywie” pokazał, jak wielu wspaniałych fotografów zamieszkuje nasz powiat. Uczestnicy przedstawili go w piękny sposób uwieczniając na zdjęciach jego przyrodę i ciekawe miejsca.

Fotografia dla wielu z nas jest najciekawszym sposobem zatrzymania czasu - daje możliwość utrwalenia emocji, które powstają pod wpływem wyjątkowej chwili. Patrząc przez obiektyw chwytamy emocje z różnych perspektyw, potrafimy dostrzec więcej. Z myślą o tym, aby uwiecznić to, co na terenie naszego Powiatu najpiękniejsze postanowiliśmy zorganizować II edycję konkursu, który znów podzieliliśmy na 4 niezależne etapy, odpowiadające poszczególnym porom roku. Tym razem wyszczególnione zostały kategorie tematyczne – architektura, przyroda, reportaż – czekamy na fotografie zabytkowych i współczesnych obiektów architektonicznych, przemysłowych, ciekawych wnętrz i budowli, zdjęcia wydarzeń, emocji i ludzi, a także oblicza natury, przestrzeni wokół Jeziora Zegrzyńskiego.

Foto

W tegorocznej edycji wprowadzone zostały zmiany w regulaminie. Udział mogą brać osoby pełnoletnie oraz osoby powyżej 15 roku życia, które uzyskają zgodzę rodzica lub opiekuna. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 10 zdjęć, które nie były wcześniej nagradzane w innych konkursach oraz nie były publikowane w materiałach promocyjnych.
Także sposób wyboru zwycięzcy uległ zmianie, odbywać się bowiem będzie w trzech etapach.

Terminy zgłoszeń do poszczególnych etapów:

Zima - 15 marca 2011r.
Wiosna - 31 maja 2011r.
Lato - 30 sierpnia 2011r.
Jesień - 10 listopada 2011r.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i nadsyłania prac.
regulamin
zgłoszenie