5 stycznia 2016
Remont Wydziału Komunikacji

Już niebawem, bo 18 stycznia 2016 roku rozpocznie się remont pomieszczeń, w których mieści się Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Pierwsze zmiany związane z obsługą Klientów przez wydział zostaną wprowadzone już od dnia 11 stycznia. Od najbliższego poniedziałku obsługa w zakresie spraw związanych z pojazdami, w szczególności rejestracja pojazdów, odbywać się będą w auli Starostwa Powiatowego w Legionowie zlokalizowanej na parterze budynku. Ponadto nie będzie możliwości umówienia się na konkretną godzinę z pracownikiem wydziału w celu załatwienia sprawy, nie będzie działał elektroniczny system zarządzania kolejką oraz nie będzie dostępna aplikacja do złożenia wniosku on-line o rejestrację pojazdu.

Godziny obsługi Klientów pozostaną bez zmian tj. poniedziałek 8.00-17.30, wtorek-piątek 8.00-15.30. Kontakt telefoniczny z pracownikami zespołu ds. pojazdów będzie możliwy pod numerami telefonów: (22) 7640152, (22) 7640157. Prace modernizacyjne potrwają około półtora miesiąca.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie utrudnienia.