14 stycznia 2016
Konsultacje strategii społecznej

Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu na lata 2016-2025 to najnowszy dokument przygotowany przez PCPR w Legionowie. Zachecamy do zapoznania sie z jego treścią i do konsultacji.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie opracowało strategię ze szczególnym uwzględnieniem programów pomocy społecznej, wsparcia osób niepełnosprawnych i innych, których celem jest integracja osób i rodzin z grup szczególnego ryzyka, zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Uwagi do Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Legionowskiego na lata 2016-2025 można zgłaszać telefonicznie do 29 stycznia br., mailowo bądź bezpośrednio w siedzibie PCPR w Legionowie, przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 11.

Więcej informacji na stronie legionowo.pcpr.pl