13 kwietnia 2016
Konkursy na realizację zadań publicznych z zakresu promocji zdrowia

Zarząd Powiatu w Legionowie ogłosił konkursy na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu promocji zdrowia. Zapraszamy organizacje pozarządowe do składania ofert.

Podmiotami uprawnionymi do złożenia ofert są organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Konkurs obejmuje przedsięwzięcia, które będą realizowane w okresie od 23 maja 2016 roku do 12 grudnia 2016 roku.

Oferty należy składać w terminie do 5 maja 2016 r. do godz. 15.00 w kancelarii Starostwa Powiatowego w Legionowie przy ul. Sikorskiego 11.

Uchwała
Ogłoszenie o konkursie "Krzewienie idei krwiodawstwa i dawstwa szpiku wśród mieszkańców Powiatu Legionowskiego"
Ogłoszenie o konkursie "Szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy na terenie Powiatu Legionowskiego"