25 kwietnia 2016
"uje" się nie kreskuje

Ruszyła 5. edycja cieszącego się dużym zainteresowaniem Konkursu Ortograficznego DYKTANDO AKTYWNYCH pod tegorocznym hasłem: Aktywne ciało – aktywny umysł. Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy i wyczucia językowego. Zgłoszenia tylko do 4 maja!

WAŻNE:

- w konkursie mogą uczestniczyć mieszkańcy Powiatu Legionowskiego, którzy ukończyli 18 lat

- zgłoszenia do 4 maja

- rozstrzygnięcie 21 maja podczas Święta Zespołu Szkół Nr 3 w Legionowie

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Wzorem lat ubiegłych zachęcamy do zabawy z ortografią już teraz. Z okazji jubileuszowej edycji na uczestników czekają niespodzianki.

Karta zgłoszenia

Konkurs, odbywający się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Legionowo i Starosty Legionowskiego przeprowadzany jest w dwóch etapach:

I etap – 06.05.2016 r. godz. 17.00 w Zespole Szkół Nr 3 w Legionowie przy ulicy Władysława Broniewskiego 7 dla wszystkich zgłoszonych w terminie uczestników.

II etap – 14.05.2016 r. godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo,
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41 dla 10 uczestników, którzy w I etapie popełnili najmniejszą liczbę błędów.