17 grudnia 2010
Stawiają nas za przykład!

Powiatowa inwestycja – przebudowa drogi z Zegrza do Dębego znalazła się wśród dobrych praktyk, prezentowanych w wydawnictwie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

„Dla rozwoju Mazowsza. Dobre praktyki Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013” to wydawnictwo, w którym prezentowane są wzorcowo przeprowadzone inwestycje, które uzyskały dofinansowanie ze środków RPO. Wśród nich znalazła się również przebudowa drogi powiatowej nr 1802 łączącej Zegrze z Dębem na odcinku o długości blisko 10 kilometrów. Po przebudowie droga została zaliczona do klasy „A” według klasyfikacji SOSN, co oznacza m.in., że powinna zachować dobry stan przez następne ćwierć wieku bez konieczności wykonywania remontów.

Wartość dofinansowania, jakie uzyskała inwestycja, wyniosła 11.860.184,59 zł, zaś wartość całej inwestycji 13.953.158,35 zł.

Poniżej link do fragmentu publikacji Urzędu Marszałkowskiego:
Dobre praktyki