29 czerwca 2016
Zmiany w ruchu
10 lipca, w związku z organizacją zawodów Volvo Triathlon Series, nastąpią utrudnienia w ruchu kołowym i pieszym na terenie gminy Nieporęt.

Utrudnienia wystąpią  na terenie gminy Nieporęt i gminy Radzymin w dniu 10 lipca 2016 r. (niedziela) w godzinach 08:30–14:30. Prosimy mieszkańców o zapoznanie się z trasą zawodów oraz planowanym objazdem na czas ich realizacji. W związku z wyłączeniem z ruchu części dróg i ulic oraz wprowadzeniem zmiany organizacji ruchu, prosimy o dostosowanie się do poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem co ułatwi przejazd oraz wpłynie na bezpieczeństwo zawodników oraz uczestników ruchu. Główne utrudnienia w ruchu dotyczyć będą podanych miejscowości oraz ulic:

1. Zostanie zablokowany wjazd dla pojazdów kierujących się na drogę powiatową nr 1811 na odcinku Nieporęt –Białobrzegi –Rynia. W miejscowości Nieporęt na zjeździe z ul. Zegrzyńskiej w ul. Wojska Polskiego ustawiona zostanie zapora oraz służby kierujące ruchem.
2. Zostanie zablokowany wjazd dla pojazdów kierujących się na drogę powiatową nr 4303 na odcinku Radzymin - Białobrzegi – Nieporęt. W miejscowości Radzymin na skrzyżowaniu ul. Weteranów z ul. Przemysłową ustawiona zostanie zapora oraz służby kierujące ruchem.
3. Zostanie zablokowany wjazd dla pojazdów kierujących się na drogę gminną na odcinku Radzymin – Stare Załubice – Rynia. W miejscowości Radzymin na skrzyżowaniu ul. Wróblewskiego z ul. Przemysłową ustawiona zostanie zapora oraz służby kierujące ruchem.

Inne ewentualne zmiany związane z utrudnieniami będą podawane w środkach masowego przekazu. Organizatorzy zawodów przepraszają Mieszkańców gmin oraz przybyłych Gości za utrudnienia w ruchu. Wprowadzone zmiany w ruchu kołowym, mają zapewnić bezpieczeństwo zawodników i poruszających się osób oraz pojazdów podczas realizacji zawodów.