7 września 2016
XI ogólnopolskie zawody spinningowe o Puchar Jeziora Zegrzyńskiego

17 września na wodach Jeziora Zegrzyńskiego odbędą się XI ogólnopolskie zawody spinningowe pod patronatem Starosty Legionowskiego.

Zawody stanowią kontynuacje wieloletniej tradycji. Ich celem jest integracja środowiska wędkarskiego oraz popularyzacja wędkarstwa w regionie Jeziora Zegrzyńskiego. Organizatorem zawodów jest Koło Wędkarskie PZW nr 13 w Zegrzu. W zawodach mogą uczestniczyć pełnoletni członkowie PZW. Dla uczestników zawodów organizator przewidział gorący posiłek oraz napoje.

Organizator zapewnia poza pucharami i dyplomami nagrody od 1do 10 – ego miejsca w klasyfikacji indywidualnej. Przewidywana jest nagroda za złowioną najdłuższą rybę. Zostaną rozlosowane cenne nagrody rzeczowe wśród zawodników sklasyfikowanych poza pierwszą dziesiątką.

Zgodnie z przepisami zabrania się łowienia bliżej niż 50 metrów od budowli wodnych, łowienia metodą trolingową. Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW i Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb PZW i ustaleniami podjętymi w trakcie odprawy. Zapisy oraz wpłaty odbywają się w Stanicy PZW nr 13 w Zegrzu ul. Rybaki 11A. Są jeszcze wolne miejsca. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ