29 listopada 2010
W cieniu pajęczyny

Prezentujemy wyniki letniego konkursu fotograficznego „Powiat Legionowski – 4 pory roku w obiektywie”, którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Legionowie.

Fotografia Andrzeja Nowaka z Warszawy pt. „W cieniu pajęczyny – gm. Nieporęt” zdobyła najwięcej głosów w internetowym głosowaniu. Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową.

"W cieniu pajęczyny – gm. Nieporęt"

Tak jak w poprzednich edycjach konkursu, przyznane zostały wyróżnienia.
Drugie miejsce przyznaliście Państwo Danielowi Katkowskiemu z Legionowa za zdjęcie „Po żniwach (Jachranka)”.

„Po żniwach (Jachranka)”

Trzeci na podium jest Paweł Kozarzewski z Legionowa z pracą „Zalesie Borowe – letni zachód”.

„Zalesie Borowe – letni zachód”

Miejsce czwarte - „Zalew Zegrzyński – Słoneczny Żagiel” - praca Jacka Biegajskiego z Legionowa.

„Zalew Zegrzyński – Słoneczny Żagiel”

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i wyróżnionym a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i ciekawe fotografie. Zgodnie z regulaminem konkursu, najciekawsze prace zostaną opublikowane w materiałach promocyjnych Powiatu Legionowskiego.
Zwycięzca i wyróżnieni poinformowani zostaną o terminie wręczania nagród.
Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursach fotograficznych, które będziemy organizować w przyszłym roku. Szczegóły już w styczniu na www.powiat-legionowski.pl