17 października 2016
UKS Delfin kończy sezon

Uczniowski Klub Sportowy Delfin 15 października br. zorganizował w legionowskim ratuszu spotkanie podsumowujące sezon 2015/2016. Impreza była również okazją do podziękowania osobom i instytucjom wspierającym młodych pływaków. W gronie patronów UKS Delfin jest Powiat Legionowski.

Zawodnicy i trenerzy Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin

Trenerzy przedstawili najważniejsze wydarzenia sezonu 2015/2016, a także zaprezentowali, jak cudowna atmosfera towarzyszyła młodym sportowcom na przygotowującym do następnych zmagań obozie letnim. W ramach nagrody i podziękowania najwytrwalej trenujący zawodnicy otrzymali puchary, medale oraz nagrody rzeczowe mające wspomóc ich w kontynuowaniu treningów.

Najlepszym zawodnikiem UKS Delfin niezmiennie pozostaje Dawid Szulich - wielokrotny Mistrz Polski Seniorów na 50 i 100 metrów stylem klasycznym,  a także reprezentant klubu i wielokrotny medalista w cyklu Grand Prix Puchar Polski. Specjalne wyróżnienia otrzymały także dwie młode, świetnie zapowiadające się zawodniczki: Marta Chudorlińska oraz Emilia Piaseczna, którym udało się wywalczyć miejsca w finałach Mistrzostw Polski kolejno juniorów 15- i 14-letnich. Pozostałe wyróżnienia otrzymali: Igor Szulich, Aleks Strzeszewski, Adrian Kaczmarczyk, Urszula Jasiul, Rafał Smoliński, Weronika Siemek, Adam Jasiul, Mikołaj Lewandowski, Kacper Mrozek, Franek Cierniak, Filip Zabagło oraz Daniel Szulc.

Nie zapomniano także o podziękowaniach i wyróżnieniach dla osób, firm i instytucji wspierających UKS. W gronie tym znalazł się Powiat Legionowski, który od lat pomaga zawodników Delfina.