27 października 2016
Tak grała Piłkarska Liga Powiatowa

Zakończył rozgrywki 2. sezon PIłkarskiej Ligi Powiatowej. Ostatni tegoroczny turniej odbył się w Jadwisinie. W niedzielę, 23 października prezes Klubu Sportowego "Sokół" Serock, z inicjatywy którego została utworzona Liga Artur Borkowski wręczył nagrody drużynowe i indywidualne.

Pierwszy sezon Piłkarskiej Ligi Powiatowej rozpoczął się w kwietniu br. Ostatni turniej drugiego sezonu odbył się w weekend 23 października br, w Jadwisinie. Rozgrywki zaczynało 17 drużyn, natomiast teraz grono uczestników rozszerzyło się do 33 zespołów - również spoza powiatu legionowskiego.
Obecnie w rozgrywki zaangażowanych jest ponad 1000 osób. Systematycznie trenuje i gra ponad 400 zawodników. Ich rodzice angażują się nie tylko emocjonalnie, ale również organizacyjnie. Warto podkreślić również rolę trenerów, którzy dbają, aby każdy zawodnik występował na boisku otrzymując szansę zaprezentowania swoich piłkarskich umiejętności.

W poniższym linku znajdą Państwo podsumowanie 2. sezonu Piłkarskiej Ligi Powiatowej - tabele z punktacją poszczególnych turniejów i wyniki końcowe oraz nazwiska najlepszych zawodników, strzelców i bramkarzy.

2. sezon Piłkarskiej Ligi Powiatowej

{gallery}powiat2/pliki/galeria/2016/Pilkarska_Liga_Powiatowa2{/gallery}