28 października 2016
Konsultacje w sprawie rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi
Powiat Legionowski przygotował projekt rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2017.

Uwagi i opinie, dotyczące projektu można zgłaszać do dnia 7 listopada 2016, przesyłając je:
- pocztą elektroniczną na adres spoleczne(at)powiat-legionowski.pl (w miejsce oznaczenia "at" należy wpisać znak "@"),
- pocztą tradycyjną na adres Starostwo Powiatowe w Legionowie, Wydział Spraw Społecznych, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo (decyduje data wpływu do starostwa),
- składając osobiście w kancelarii ogólnej Starostwa Powiatowego w Legionowie, zlokalizowanej na parterze budynku A przy wejściu głównym.

Uwagi będzie można również zgłaszać podczas spotkania konsultacyjnego, które odbędzie się w dniu 7 listopada 2016 o godz. 14.00 w Starostwie Powiatowym w Legionowie, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 11, sala 401 na IV piętrze (budynek A).

Treść projektu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej legionowskiego starostwa:
projekt "Rocznego programu współpracy Powiatu Legionowskiego z organizacjami pozarządowymi na 2017 rok"
oraz w Wydziale Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Legionowie, pok. 504 na V piętrze.