2 listopada 2010
Biała Sobota

Starosta Legionowski oraz Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Lecznictwa Otwartego w Legionowie zapraszają na bezpłatne konsultacje u lekarzy specjalistów.

Nie ma chyba w naszym powiecie osoby, która nie chciałaby dostać się bez wcześniejszych zapisów do lekarza specjalisty. Najlepiej, gdyby wizyta ta była bezpłatna.

Starostwo Powiatowe w Legionowie, wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, wspólnie z Samodzielnym Publicznym Zakładem Lecznictwa Otwartego w Legionowie w najbliższy weekend organizuje Białą Sobotę. 6 listopada, w godzinach 9:00-13:00 mieszkańcy powiatu legionowskiego będą mogli odbyć bezpłatne konsultacje u lekarzy specjalistów, wykonać badanie poziomu glukozy, cholesterolu oraz pojemności płuc. Ponadto specjaliści pokażą, jak udzielać pierwszej pomocy.

W trakcie trwania akcji, o godz. 10:00, odbędzie się także uroczyste otwarcie zmodernizowanej części przychodni, w której rozpoczynają działalność poradnie rehabilitacji i pulmonologii.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców powiatu!

.