17 marca 2017
ProgRockFest 2017

W dniach 24-25 marca br., w legionowskim ratuszu, odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w regionie - Festiwal Rocka Progresywnego ProgRockFest 2017 pod patronatem Starosty Legionowskiego.

Na scenie oglądać będziemy zespoły z Polski i gościa specjalnego ze Szwecji. Pierwszego dnia wystąpi legenda polskiego rocka progresywnego, grupa Collage oraz gość specjalny - Trettioariga Kriget, a także młody obiecujący zespół Walfad. Gwiazdą drugiego dnia będzie warszawska formacja Lion Shepherd, zespół występujący na europejskich scenach (wspólna trasa z Riverside) oraz po długiej przerwie - Amarok i Loonypark. Koncerty zaczynają się o godz. 18.00. Cena biletów na jeden dzień - 30 zł, a dwudniowych karnetów - 50 zł.

Szczegóły na www.progrockfest.pl i  facebookowym profilu Legionowo Live Art.