24 marca 2017
Trzecia odsłona Piłkarskiej Ligi Powiatu Legionowskiego

Zakończyła rozgrywki trzecia, zimowa edycja Piłkarskiej Ligi Powiatu Legionowskiego. Wystartowało w niej 36 drużyn, a w nich ponad 400 młodych zawodników. Liga wraca na powiatowe boiska już na początu kwietnia. Zapraszamy do kibicowania.

Składy drużyn są dobierane tak, aby wszyscy ich zawodnicy prezentowali podobny poziom wyszkolenia

Ostatnie akcenty trzeciej edycji Piłkarskiej Ligi Powiatu Legionowskiego wybrzmiały w dwie niedziele 12 i 19 marca, na hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku. Podzielone na pięć grup wiekowych rozgrywki miały emocjonujący przebieg aż do ostatniego gwizdka. Nawet faworyci musieli zachować koncentrację do samego końca.
Młodzi piłkarze grający w ramach PLPL idą teraz na zasłużony odpoczynek. Ale nie długi. Piłkarska Liga Powiatu Legionowskiego wznawia rozgrywki już na początku kwietnia.