31 lipca 2017
Kolejny konkurs na okulary VR

Zapraszamy na kolejną odsłonę KONKURSU „Aplikacja Turystyczna Powiatu Legionowskiego”. Do wygrania 50 szt. okularów Virtual Reality typu cardboard oraz dwie walizki podróżne.

Bezpłatna turystyczna aplikacja mobilna „Powiat Legionowski” to informacja turystyczna w twoim smartfonie. Obok bazy hotelarskiej, gastronomicznej i atrakcji turystycznych znajdziecie w niej mapę żeglowną Jeziora Zegrzyńskiego. Dzięki aplikacji możecie też odwiedzić powiat legionowski wirtualnie, za pomocą modułu Virtual Reality, w którym przy użyciu specjalnych okularów będziecie mogli zobaczyć kilkadziesiąt panoram sferycznych naszego regionu.

Żeby zdobyć okulary do wirtualnej rzeczywistości należy:
1. Zainstalować aplikację Powiat Legionowski, pobierając ją ze sklepu Google Play lub AppStore.
2. Znaleźć w niej 3 wydarzenia  w powiecie legionowskim, zwiazane z 73. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego.
3. Zrobić zrzut ekranu (screenshot) jednego z nich.
4. Napisać maila na konkurs@powiat-legionowski.pl, w którym należy wymienić te 3 wydarzenia i załączyć zrzut ekranu jednego z nich, a w tytule maila wpisać: Konkurs aplikacja Powiatu Legionowskiego – wydarzenia.

Na wasze odpowiedzi czekamy do wtorku 1 sierpnia 2017, do godz. 16.00. Nagrodę w postaci okularów do wirtualnej rzeczywistości otrzyma pierwsze 50 osób, które zainstalowały na swoim smartfonie aplikację „Powiat Legionowski” i przesłały na adres konkurs@powiat-legionowski.pl maila zgodnego z powyższymi wytycznymi. Dodatkowo każdy z uczestników ma szansę na zdobycie jednej z dwóch walizek podróżnych.

Uwaga:
do treści maila należy załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu „Aplikacja Turystyczna Powiatu Legionowskiego”! zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922).

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się ze zwycięzcami w celu uzyskania adresu, na który należy przesłać nagrodę.
Powodzenia!

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach konkursu  „Aplikacja Turystyczna Powiatu Legionowskiego” jest Powiat Legionowski, z siedzibą Starostwa Powiatowego przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo. Dobrowolnie podane dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia ww. konkursu. Osobom biorącym udział w konkursie przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.

aktualizacja z dnia 2 sierpnia 2017 r. (godz. 9.40)

Konkurs „Aplikacja Turystyczna Powiatu Legionowskiego” - wydarzenia został rozstrzygnięty. Skontaktowaliśmy się mailowo z laureatami, z których każdy otrzyma okulary cardboard VR. Walizki powędrują do Dominiki M. i Darka S. Gratulujemy !