9 sierpnia 2017
Konkursy ofert na pracę w ramach realizacji projektu

Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie zaprasza do składania ofert na zadania wykonywane w ramach realizacji projektu pt. "Pomóż mi zrozumieć świat - rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie".

Zgłoszenia przyjmowane są na:
- na wynajem pojazdu (autobusu/busa) wraz z kierowcą, na wyjazdy realizowane w ramach projektu;
;
- na przeprowadzenie 38 godzin zajęć na basenie dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) oraz 38 godzin zajęć na basenie dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy IV-VI) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu;
- na przeprowadzenie 152 godzin zajęć z hipoterapii dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu;
- na przeprowadzenie 116 godzin zajęć z dogoterapii  dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 sierpnia 2017 roku do godz. 15.00.

Wymagane dokumenty należy złożyć w zamkniętej kopercie:

- osobiście w Sekretariacie Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie przy ul. Jagiellońska 69 lub,
- za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu do siedziby szkoły) na adres: Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych, ul. Jagiellońska 69, 05-120 Legionowo lub,
- drogą elektroniczną na adres zssleg@interia.pl z dopiskiem, na którą ofertę skałdane są dokumenty.

Szczegóły:
Sekretariat Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie
www.bippzsps.powiat-legionowski.pl

Dokumentacja dotyczaca ofert na wynajem pojazdu (autobusu/busa) wraz z kierowcą, na wyjazdy realizowane w ramach projektu:
Umowa

Dokumentacja dotyczaca ofert na zorganizowanie i przeprowadzenie 38 koncertów muzyczno - edukacyjnych o charakterze terapeutycznym dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu:
Umowa

Dokumentacja dotyczaca ofert na przeprowadzenie 38 godzin zajęć na basenie  dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) oraz 38 godzin zajęć na basenie dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy IV-VI) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu:
Folmularz oferty
Umowa

Dokumentacja dotyczaca ofert na przeprowadzenie 152 godzin zajęć z hipoterapii dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu:
Umowa