12 września 2017
Mały jubileusz Piłkarskiej Ligi Powiatu Legionowskiego

W sobotę, 9 września br., turniejem rozegranym w Jadwisinie, wystartowała piąta edycja Piłkarskiej Ligi Powiatu Legionowskiego. Do zawodów zgłosiło się 27 zespołów, w których zagrało ponad 270 młodych piłkarzy.

Na boiskach Piłkarskiej Ligi Powiatu Legionowskiego wszyscy zgłoszeni zawodnicy mają okazję zaprezentować swoje umiejętności

Pierwszy turniej jubileuszowej, piątej edycji Piłkarskiej Ligi Powiatu Legionowskiego został rozegrany na boisku Szkoły Podstawowej im. Jerzego Szaniawskiego w Jadwisinie. We wszystkich grupach trwała ambitna walka, aby jak najlepiej rozpocząć sezon. Na początku, w poszczególnych rocznikach najlepszymi okazały się zespoły: 2008 – Sokół Serock D, 2009 – Wisła Jabłonna, 2010 – AP11 Legionowo, 2005-2007 – FDA Wieliszew. Jak zwykle nie zawiedli kibice – rodzice i najbliżsi żywiołowo dopingowali swoje pociechy.
W poprzedniej edycji Piłkarskiej Ligi Powiatu Legionowskiego wystartowały w sumie 33 drużyny, w których zagrało ponad 350 zawodników. Jej organizatorem jest Powiat Legionowski we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Serocku.

Wyniki:

Rocznik 2005-2006