3 września 2010
Już jutro otwarcie Areny!

Mieszkańcy Legionowa długo czekali na tą chwilę. Budowana od kwietnia ubiegłego roku hala widowiskowo-sportowa już jutro zostanie oficjalnie otwarta

Arena Legionowo

Arena Legionowo jest jedną z najnowocześniejszych i trzecią co do wielkości na Mazowszu halą widowiskowo – sportową. Jest także największą legionowską inwestycją, jej koszt to 33 mln zł, na którą miasto pozyskało rekordowe w skali powiatu dofinansowanie w wysokości 18,6 mln zł.

W Arenie znajdują się: pełnowymiarowa hala sportowa, siłownia, sala fitness, ścianka wspinaczkowa, punkt odnowy biologicznej m.in. z sauną, wanną lodową i jacuzzi, zaplecze dla sportowców, część hotelowa, sala konferencyjna oraz restauracja z widokiem na boisko główne.

4 września 2010 r. odbędzie się uroczyste otwarcie Areny Legionowo. Z tej okazji Urząd Miasta przygotował specjalne atrakcje, m. in. pokazy legionowskich drużyn sportowych, występ grupy tanecznej VOLT, pokaz mistrzów akrobacji koszykarskiej Crazy Dunkers, koncert Norbiego i wiele innych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy!