13 października 2017
Rafał Ziomek trzeci w Polsce

Beneficjent stypendium sportowego starosty Roberta Wróbla Rafał Ziomek zdobył na Mistrzostwach Polski w Szermierce na Wózkach dwa brązowe medale. Zawody odbyły się w Warszawie. Rafał Ziomek wywalczył 3. miejsce w szermierce floretem i szablą.

Rafał Ziomek (pierwszy z prawej) z brązowym medalem Mistrzostw Polski w Szermierce na Wózkach

Podczas rozegranych w Warszawie Mistrzostw Polski w Szermierce na Wózkach stypendysta starosty Roberta Wróbla Rafał Ziomek wywalczył dwa brązowe medale: we florecie i w szabli. To ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w Rzymie. Na tej najważniejszej imprezie szermierczej nasz mieszkaniec będzie reprezentował Polskę. Życzymy dobrego występu i kolejnych medali.