13 listopada 2017
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszych ofert

Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie informuje, że rozstrzygnięto konkursy na organizację i przeprowadzenie jednodniowych szkoleń i cyklu czterech superwizji indywidualnych i grupowych zajęć w ramach realizacji projektu pt. "Pomóż mi zrozumieć świat - rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie".

Wybór oferty na organizację i przeprowadzenie jednodniowego szkolenia pt. „Multimedia w praktyce – jak wykorzystać dostępne technologie w przystępny i łatwy sposób dla uczniów i nauczycieli” dla 25 nauczycieli Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym  oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół  i Placówek Specjalnych w Legionowie” w ramach projektu.

Wybór oferty na organizację i przeprowadzenie jednodniowego szkolenia pt. ”PEP-R – profil psychoedukacyjny” dla 25 nauczycieli Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym  oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających  do Powiatowego Zespołu Szkół  i Placówek Specjalnych w Legionowie" w ramach projektu.

Wybór oferty na organizację i przeprowadzenie cyklu czterech superwizji indywidualnych i grupowych zajęć edukacyjno-terapeutycznych z terapii behawioralnej w szkole podstawowej I  i II etapu edukacyjnego w ramach projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym  oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół  i Placówek Specjalnych  w Legionowie” w ramach projektu.

Projekt realizowany jest w ramach Osi Priorytetowej X „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna (w tym w szkołach zawodowych)” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.