5 sierpnia 2010
Weź aparat na wycieczkę

Wszystkich pasjonatów fotografii oraz rowerowych wypadów za miasto zapraszamy do udziału w nowym konkursie

Na terenie Powiatu Legionowskiego poprowadzonych jest ponad 350 km tras rowerowych, niestety wielu jego mieszkańców z nich nie korzysta. Najczęstszą tego przyczyną jest fakt, że mało kto wie o ich istnieniu. Dlatego też Referat Zarządzania Środowiskiem ogłosił nowy konkurs.

Aby wziąć w nim udział wystarczy wyruszyć rowerem na wycieczkę po powiatowych szlakach, zabrać ze sobą aparat i przygotować dokumentację fotograficzną z przebytej trasy. Gotowe prace, w formie elektronicznej dostarczyć należy do Referatu Zarządzania Środowiskiem osobiście lub za pomocą tradycyjnej poczty.

Jeżeli ktoś chciałby wziąć udział w konkursie, a nie wie, którędy przebiegają szlaki rowerowe na terenie powiatu, zapraszamy do Starostwa, gdzie nieodpłatnie można otrzymać mapę zawierającą między innymi przebieg wszystkich tras rowerowych oraz interesujących miejsc i obiektów wartych zobaczenia.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy również do zapoznania się z regulaminem i formularzem:

Zgłoszenie