29 czerwca 2010
Ogłoszenie o wynikach naboru

Informujemy, że został wybrany kierownik projektu oraz specjalista ds. sprawozdawczości, rekrutacji i promocji w związku z realizacją projektu „Świadomy nauczyciel czyli nowoczesna kadra oświatowa w szkołach powiatu legionowskiego”.

Ogłoszenie o wynikach naboru

W związku z realizacją projektu „Świadomy nauczyciel czyli nowoczesna kadra oświatowa w szkołach powiatu legionowskiego” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 9.4 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Starosta Legionowski informuje, że:

Na stanowisko kierownika projektu została wybrana Pani:
Dorota Wróbel – Górecka zamieszkała w Legionowie

Na stanowisko Specjalisty ds. sprawozdawczości, rekrutacji i promocji została wybrana Pani:
Joanna Magdalena Rolińska zamieszkała w Legionowie

Obie Kandydatki spełniły wymagania stawiane na w/w stanowiska. Posiadane umiejętności oraz duże doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej pozwolą na sprawne wdrożenie się i podjęcie pracy na proponowanym stanowisku.