15 czerwca 2010
Powiat żegluje i wygrywa

W ostatni weekend (11-12 czerwca) na Zalewie Zegrzyńskim odbyły się regaty z okazji 60-lecia Warszawskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego. Wystartowała w nich załoga powiatu.

O zwycięstwo XIII jubileuszowych regat żeglarskich WPG wystartowało 65 załóg w pięciu wyścigach. Załoga reprezentująca Starostwo Powiatowe w Legionowie zdobyła nagrodę w kategorii najlepszy powiat Województwa Mazowieckiego. Nagroda – obraz Pawła Kopcia został wręczony na ręce Starosty Legionowskiego – Jana Grabca oraz załogi jachtu – Magdaleny Regulskiej i Jarosława Firleja. W rywalizacji sobotniej o Błękitną Wstęgę Zalewu Zegrzyńskiego i puchar Starosty Powiatu Legionowskiego za zajęcie I miejsca otrzymała firma Vinci. Drugie miejsce zajęło Stowarzyszenie Oficerów Marynarki Wojennej RP i zdobyło Puchar Prezydenta Miasta Legionowo. Miejsce trzecie przypadło załodze firmy WARBUD i otrzymało puchar Wójta Gminy Jabłonna.

Załoga przekazuje Staroście wygraną