28 maja 2010
Gminy Jabłonna dla powodzian

Ostatnia powódź spowodowała, że w kraju są miejsca, które zostały prawie doszczętnie zniszczone przez wodę. W związku z tym lokalne samorządy zdecydowały się nieść pomoc poszkodowanym.

Pomóżmy Gminie Gąbin

Jedną z gmin, które bardzo ucierpiały w trakcie ostatniej powodzi jest gmina Gąbin, położona o niecałe 100 km od Jabłonny.

Wójt Olga Muniak po rozmowie z Burmistrzem Gąbina Krzysztofem Jadczakiem zdecydowała, że Gmina Jabłonna włączy się w pomoc dla najbardziej poszkodowanych mieszkańców z zalanych terenów. Większość z nich w ciągu kilku chwil straciła wszystko co miała. W gminie Gąbin najbardziej ucierpiały miejscowości: Troszyn Polski i Borki - Troszyn Nowy, zażarta walka trwała o Dobrzyków.

Pomoc finansową na rzecz prowadzonej akcji powodziowej na terenie Miasta i Gminy Gąbin można kierować na specjalnie utworzone konto bankowe o numerze:
PKO BP SA II Regionalny Oddział Korporacyjny w Warszawie

Prosimy o przyłączenie się do zainicjowanej akcji na rzecz pomocy poszkodowanych mieszkańców z Gminy Gąbin.