29 kwietnia 2010
Promujemy bezpieczną jazdę

Zespół z naszego powiatu - Computex Racing Team został powołany do życia w pierwszym kwartale 2010 roku. Team stara się rozpowszechniać posiadaną przez nich wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych przez użytkowników jednośladów.

Bazując na doświadczeniu zespół stara się przekonywać, że nie warto szybko jeździć po drogach i brać udział w nielegalnych wyścigach oraz uświadamiać, że mamy w Polsce tor przystosowany do szybkiej jazdy, który ma wszystkie potrzebne certyfikaty i pozwolenia wymagane do realizacji międzynarodowych imprez sportowych. Podczas Dni Miasta Legionowa będzie można odwiedzić namiot Computex Racing Teamu,w którym będzie można obejrzeć motocykl oraz strój przeznaczony na wyścigi. Odwiedzający namiot będą również wciągani w dyskusję na temat poprawy bezpieczeństwa na drodze.

Patroni medialni Radio Kolor, portal Motogp.pl.

Sponsorzy zespołu: Computex Sp. z o.o., D-lex, CompStyle oraz XYZArt.

W sezonie 2010 roku Computex Racing Team weźmie udział w siedmiu rundach:
1. 30 kwietnia - 2 maja Okazjonalny tor Modlin Modlin
2. 14-16 maja Brno (Czechy)
3. 02 - 04 lipca Slovakiaring (Dunajská Streda, Słowacja)
4. 23 - 25 lipca Most (Czechy)
5. 06 - 08 sierpnia Poznań
6. 20 - 22 sierpnia Poznań
7. 17 - 19 września Poznań

Otwarciem sezonu będą dla zespołu zawody pierwszej rundy Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski na okazjonalnym torze na lotnisku Modlin.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków i fanów wyścigów motocyklowych.