25 czerwca 2019

"Delfin" w morzu

23 czerwca br. Michał Perl reprezentujący UKS „Delfin” Legionowo, wywalczył brązowy medal podczas pierwszej edycji Sailfish Open Water Gdańsk - zawodów odbywających się w Zatoce Gdańskiej.

Na zawody zzgłosiło się do nich niemalże 300 zawodników z całej Polski. Nasz zawodnik po raz pierwszy podjął się próby wystartowania w tego typu zawodach. Każdy uczestnik miał do wyboru jeden z czterech dystansów: 750m, 1500m, 1900m oraz 3800m. Michał wybrał najkrótszy z wymienionych dystansów czyli 750m i zdobył  3 miejsce w kategorii Open z czasem 11 minut i 50s. Był to idealny prezent w Dniu Ojca dla jego trenera - taty Rafała Perla. Był to debiut Michała w takich warunkach, ponieważ najpierw rywalizował w basenie, następnie w lodowej wodzie, a teraz wchodzi do morza i walczy o najwyższe trofea.

Gratulujemy naszemu zawodnikowi i życzymy powodzenia w kolejnych startach.