"In Blue" - spektakl plenerowy Teatru Akt
2 sierpnia 2022
"In Blue" - spektakl plenerowy Teatru Akt
W imieniu Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie zapraszamy na spektakl plenerowy Teatru Akt. UWAGA!!! Spektakl w dniu 31.07.2022 r. został odwołany i odbędzie się 5 sierpnia 2022 r., godz. 19.00 w parku Świętojańskim w Wieliszewie.
 
Kolejną kulturalną atrakcją w ramach projektu "Co powie ryba - w dorzeczu trzech rzek" Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie jest wielobarwny, magiczny, porywający i pełen fantazji spektakl Teatru Akt zatytułowany "In Blue".
 
Serdecznie zapraszamy całe rodziny na spotkanie z – baśniowymi i rzeczywistymi – wodnymi stworzeniami, m.in. nimfami i konikami morskimi.
 
Przedstawienie "In Blue" Teatru Akt (znanego osobom, które brały udział w odsłonięciu Mikrokosmosu Prawieku na legionowskim rynku w grudniu 2021 r.) to połączenie teatru pantomimy, tańca, sztuki cyrkowej i happeningu.
 
"Pierwotna wersja spektaklu została przygotowana specjalnie na okazję Europe on Water Festival w Istambule – Europejskiej Stolicy Kultury" (https://teatrakt.pl/spektakle/in-blue/).
 
"In Blue", plenerowy spektakl familijny (czas trwania: 50 min): 5 sierpnia 2022 r., godz. 19.00, park Świętojański w Wieliszewie.
Spektakl jest bezpłatny.
 

Spektakl stanowi element projektu „Co powie ryba? – w dorzeczu trzech rzek” realizowanego w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Zalew Zegrzyński.