Bezpłatne badania mammograficzne
23 lipca 2020
Bezpłatne badania mammograficzne

Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy ATTIS Sp. z o. o. informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnej mammografii w ramach Programu polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki i wczesnego wykrywania raka piersi wśród mieszkanek województwa mazowieckiego.

Z bezpłatnego badania mammograficznego oraz edukacji w zakresie samobadania piersi mogą skorzystać mieszkanki Mazowsza w wieku 40-49 lat.

Projekt jest finansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Mammografia jest nieinwazyjną metodą badania piersi z wykorzystaniem promieni rentgenowskich. Do mammografii nie trzeba się specjalnie przygotowywać.

Pracownia Mammografii Centrum ATTIS dysponuje nowoczesnym aparatem cyfrowym zakupionym w 2019 r. Do głównych zalet tego aparatu należy bardzo niska dawka promieniowania, wysoka czułość i dokładność badań oraz gwarancja komfortu dzięki regulacji ucisku głowicy na powierzchni piersi.

Wczesne wykrycie choroby pozwala na jej wyleczenie. Jeśli w trakcie badania okaże się, że w piersi znajduje się jakakolwiek zmiana, im jest ona mniejsza i wcześniej wykryta, tym łatwiejsza do wyleczenia.  

Zapraszamy Panie do przychodni Centrum ATTIS w Warszawie przy ul. Górczewskiej 89. Prosimy o umówienie terminu badania w Rejestracji ZDROWIE KOBIETY osobiście lub telefonicznie pod numerem 22 321 12 98.