Budowa chodnika w Komornicy rozpoczęta
30 września 2020
Budowa chodnika w Komornicy rozpoczęta

Wzdłuż drogi powiatowej nr 1822 - ul. Wspólna  w Komornicy (gmina Wieliszew) rozpoczęto budowę chodnika. Koszt inwestycji to ponad 128 tys. zł.

Na odcinku 250 m powstanie chodnik z kostki betonowej, zjazdy do posesji oraz odwodnienie. Jest to kolejny etap prac wpływających na bezpieczeństwo ruchu w tej miejscowości. Wcześniej (II kwartał 2017 r.) wybudowano prawie 250 m chodnika w centrum Komornicy, następnie 1200-metrowy ciąg pieszo-rowerowy na odcinku od ul. Przedpełskiego do ul. Pogodnej (IV kwartał 2018 r.).

Realizowana obecnie inwestycja sprawi, że przez całą miejscowość, wzdłuż ul. Wspólnej, będzie można przejść chodnikiem od drogi wojewódzkiej nr 632 aż do ul. Przedpełskiego w Wieliszewie.